Výber svadobných obrúčiek je vždy romantický, trochu hašterivý, no napriek tomu krásny proces, ktorý musí absolvovať každý mladý zamilovaný pár pred samotnou svadbou. Ako správne vybrať svadobné obrúčky a čo teraz letí?

Diamantové obrúčky

Diamantové svadobné obrúčky sú väčšinou to prvé, na čo sa veľa zamilovaných chce pozrieť. Ide o tie najkrajšie, no zároveň najdrahšie obrúčky, aké si môžete vybrať a akými môžete vyjadriť svoju nekonečnú lásku.

Drahé kamene

Diamantový prsteň je síce krásny, no rovnako krásne sú aj iné drahé kamene. Ak vás viac lákajú farby ako rubínová či tmavomodrá, určite sa spýtajte na obrúčky s týmito drahými kameňmi. V každom dobrom klenotníctve vám poradia.

Netradičné farby

Obrúčky aj zásnubný prsteň nemusia byť len zlaté. Skúste napríklad ružové zlato, “medené” zlato, ale aj chirurgickú oceľ. Tieto farby sú čím ďalej tým obľúbenejšie, no aj klasické zlato bude na vašich rukách vyzerať úžasne.

Gravírovanie

Aj obrúčky bez kameňov môžu byť krásne, stačí, ak si na ne necháte niečo vygravírovať. Skúste napríklad jednoduchý ornament a z vnútornej strany prsteňa si nechajte vygravírovať dátum vašej svadby.

Správna veľkosť

Trafiť správnu veľkosť nie je vôbec jednoduché, preto neodporúčame objednávať si obrúčky len tak z internetu ale ísť si ich odskúšať a objednať si prsteň presne na mieru. V každom dobrom klenotníctve vám poradia.

Komentáre