Ženy milujú hudobníkov. Len si spomeňte, ako si vaša sestra lepila na stenu plagáty svojich obľúbených kapiel vo svojej izbe a vy ste nechápali prečo. Avšak nie je hudobník ako hudobník. Idú ženy viac po gitaristoch alebo po bubeníkoch?

Klavíristi sú nudní

Hoci ženy fascinuje chlap hrajúci na akýkoľvek hudobný nástroj, klavír nepovažujú za veľmi sexi nástroj. Klavíristi dodajú hudbe atmosféru, ale sami o sebe sú väčšinou nudné typy a ženy veľmi nepriťahujú. Okrem toho sú veľmi vzácni – väčšina slovenských kapiel sa skladá z bicích, gitary a speváka. Preto stretnúť nejakého klaviristu je veľmi vzácne, čo môžete považovať za svoju výhodu.

Bubeníci sú väčšinou mimo záujmu

Každá poriadná kapela má vo svojich radoch bubeníka, ktorý má v kapele veľmi dôležitú úlohu. Udáva tempo hudby a často závisí od bicích, ako sa song presadí. A ako sú bubeníci populárni medzi ženami? Na koncertoch sú väčšinou mimo záujmu, pretože sa spravidla nachádzajú ďaleko od publika. Avšak sú to energické slobodné typy, ktoré si ženy skutočne rýchlo zamilujú. Ak máte aspoň trochu talentu na hudbu a máte pocit, že by vás to mohlo baviť, bicie sú jednou z možností, ako sa dostať do centra záujmu žien.

Gitaristov milujú ženy najviac

Gitaristi. Ak máte niekoľko obľúbených kapiel, spravidla poznáte po mene speváka a gitaristu, pretože ich vidíte na koncertoch v popredí a akosi prirodzene sa ženy o nich zaujímajú. Sú to veselé dynamické typy, s ktorými nie je nuda a dokážu vyčariť úsmev každej žene.

Najistejšia voľba = speváci

Speváci sú v kapelách najobľúbenejší. Fanúšičky milujú niektorých spevákov aj po dekádach ich najväčšej slávy alebo aj po ich smrti. Len si spomeňte na Axla Rosea, Kurta Cobaina. Určite ste na instagrame našli ich mladé fanúšičky napodobňujúce ich outfity, účesy alebo aj tetovania. Takže, milí páni, byť spevákom je najistejšia voľba.

Komentáre