Chystáte sa požiadať ženu o ruku a neviete, či ste si vybrali správny moment? Nuž, túto dilemu si musí asi v živote odskákať každý muž. My sme sa rozhodli vám priniesť 5 overených tipov, ktoré nám poslali samotní muži a úspešne sa dočkali vytúženého “áno” od svojej vyvolenej. Ako na to teda išli?  

Príroda všade navôkol

Jedného dňa som vzal moju priateľku na výlet do Slovenského Raja. Nemáme to ďaleko odtiaľ, kde bývame. Keďže bola ešte jar, les nebol preplnený turistami, ktorí by nám znepríjemňovali našu vychádzku. Zastavili sme pri jednom vodopáde, aby sme si oddýchli, a v tom som to na ňu vybavil. Okamžite súhlasila. Možno k tomu dopomohla tá padajúca voda.

Nečakaná nedeľa

Prsteň som nosil v nohaviciach už asi 2 týždne a stále som čakal na vhodnú príležitosť. Nemal som nič naplánované. V nedeľu sme boli u známych na návšteve v Brne a presvedčil som priateľku, aby si obliekla šaty, ktoré som jej kúpil a že sa ideme prejsť na Špilberk. Asi na obed sme vyšli hore a tam som pokľakol. Mali ste vidieť ten nadšený výraz.

Hviezdna noc

Každoročne je zo Zeme možné pozorovať najväčší meteroický roj Perzeidy, ktorý vrcholí približne v polovici augusta. Inak tomu nebolo ani tento rok a tak sme sa s priateľkou vybrali na prechádzku mimo mesta, aby sme mali výhľad na hviezdy. Pri jednej hviezde sa ma spýtala, čo by som si prial, a ja som jej povedal, že aby si ma vzala. Keď sa jej pred očami zjavil prsteň, ostala naozaj prekvapená.

Festivalový ošiaľ

Vybrali sme sa už tradične na jeden z obľúbených slovenských festivalov. Kedysi som chodieval s partiou, no odkedy sme spolu, chodíme už len vo dvojici. Keď sme stáli vpredu a naša obľúbená kapela zahrala obľúbenú pesničku, v dave ľudí som si kľakol. Všetci skandovali “Áno” a ona sa k nim pridala.

Muzikou nič nepokazíte

Všetko bolo dokonale naplánované. Sedeli sme na terase v kaviarni, keď zrazu spoza stromu vybehli dvaja chalani s gitarami, ktorých som objednal z internetu. Dlho jej trvalo, kým to pochopila, no razom sa jej vyčaril úsmev na tvár. Prsteň hrdo nosí dodnes vedľa obrúčky.

Komentáre