Ak máte malé deti, určite je súčasťou vášho programu cez leto kúpanie. Na Slovensku máme množstvo bazénov, aquaparkov aj prírodených jazier, kde sa pokojne môžete ísť okúpať aj s malými deťmi. Pekné kúpaliská sa nachádzajú aj kúsok za slovenskými hranicami. Navštívili ste už kúpalisko Hluk?

 

Kde sa kúpalisko Hluk nachádza

Kúpalisko Hluk sa nachádza zhruba 20km od slovenských hraníc, čo je naozaj blízko. Je k nemu naozaj dobrý prístup, tak vás nečaká žiadna dlhá a náročná cesta, čo oceníte, keď máte malé deti.

Ako sa tu môžete rodinne vyžiť

Nachádzajú sa tu dva bazény, jeden pre plavcov a jeden pre deti. Oba bazény sú vybavené rôznymi doplnkami, čo spestrí pobyt vo vode vám aj vašim deťom v rôznom veku. Výhodou tohto kúpaliska je, že vďaka jeho vybaveniu sa tu vyžijú malé, ale aj staršie deti. Na kúpalisku prevažuje trávnatá plocha, čo je príjemnejšie ako dlaždice na väčšine kúpalísk.

 

Okrem toho sa menšie deti môžu vyžiť v detskom kútiku, keď ich náhodou omrzí pobyt vo vode alebo ak ich budete potrebovať skryť na chvíľu v tieni počas obedňajších horúčav.

 

Atrakcie pre staršie deti

Staršie deti ocenia hlavne tobogány, ktoré budú pre nich skutočnou zábavou. Okrem toho sa vo vode nachádzajú atrakcie, s ktorými sa zabavia počas celého dňa. Kúpalisko ponúka aj iné atrakcie, na ktorých sa môžu vyžiť celé rodiny alebo skupiny. V areáli kúpaliska sa nachádza beach volejbalové ihrisko, ktoré môže byť príjemným spestrením celodenného pobytu.

 

Môžete tu stráviť celý deň

Výhodou tohto kúpaliska oproti mnohým ostatným je fakt, že zakúpená vstupenka platí na dva vstupy. Je to veľká výhoda hlavne vtedy, keď sa chystáte stráviť celý deň na kúpalisku, ale počas obeda by ste sa radi išli najesť do blízkej reštaurácie.

 

V areáli kúpaliska sa nachádza aj bufet s krytou terasou, ktorá vás zachráni v tých najväčších horúčavách.

Komentáre