Muži potrebujú k životu kamarátov. Občas s nimi radi skočia na pivo alebo si naplánujú obľúbené aktivity. Avšak rozmýšľali ste už nad tým, že by ste tieto aktivity robili so svojím otcom? Verte nám, že čas strávený s otcom vás naplní viac ako s kamarátmi. Je medzi vami totiž neprekonateľné puto, ktoré vám žiadny kamarát nenahradí. Naplánujte si s vaším otcom tieto aktivity.

 

Klasický večer pri pive a futbale

Miesto piatkového posedenia s kamarátmi zavolajte vášmu otcovi a naplánujte si spoločný program. Bude zápas vášho obľúbeného tímu? Zistite, v ktorom podniku ho budú premietať a vybehnite tam s otcom na pive. S otcom bude piatkový večer pri pive úplne iný a uvidíte, že to určite nebude nuda.

Choďte si spolu zašportovať

Ak patrí medzi vaše a otcové záľuby rovnaký šport, prečo ho nerobiť spolu? Môžete ísť na bicykel a navštíviť blízke historické pamiatky. Ak ste obaja korčuliari, nájdite si trasu, kde môžete nerušene korčuľovať. Spoločné športovanie nemusí byť len drina, môžete ísť potom za odmenu na burger alebo si sadnúť niekde pri vode na kofolu.

Navštívte rodinu z otcovej strany

Keď ste už dospelý, máte oveľa menej času ako predtým a otcova rodina sa vám začína vzďalovať. Už máte svoju rodinu, svokrovcov, švagrovcov… A na otcovu rodinu neostáva čas. Dohodnite sa s otcom, že ich vy dvaja pôjdete spoločne navštíviť. Rodinné stretnutia majú svoje čaro a zároveň otcovi spravíte radosť tým, že prejavíte záujem o jeho rodinu.

Spoločný víkend v prírode

Tento rok stanovačku už asi nestihnete, ale čo tak zorganizovať výlet do prírody? Môžete ísť s otcom na turistiku, splavovať rieku, ísť na hríby do lesa. Na jeseň je ešte veľa slnečných dní, ktoré sa dajú stráviť v prírode. Na Slovensku je veľa miest, kam sa oplatí ísť pozrieť.

Komentáre