Raz príde čas, keď sú všetci chlapi z partie zadaní, niektorí majú už aj deti. Preto muži veľmi radi organizujú takzvané pánske jazdy, kde je partnerkám vstup zakázaný. Na chvíľu sa chcú vrátiť o niekoľko rokov naspäť, keď si len užívali život a nič neriešili. Pánske jazdy sa viažu aj s rozlúčkami so slobodou, kedy muži nastávajúcemu ženíchovi pripravia bohatý program, aby na ňu tak ľahko nezabudol. Prinášame vám tri osvedčené tipy, ako môžete stráviť pánsku jazdu.

 

Spoločný wellness

Ak si potrebujete skôr odpočinúť a veľmi neriešiť program, wellness pobyt bude pre vás to pravé. Vďaka zľavovým portálom nájdete wellness pobyty za naozaj zaujímavé ceny, ktoré nezruinujú váš rodinný rozpočet. Na Slovensku máte naozaj široký výber miest, kde môžete wellness pobyt stráviť. Cez deň môžete navštíviť najbližšie atrakcie, spraviť si turistiku alebo výlet do blízkeho mesta a večer stráviť vo vírivke, dopriať si relaxačnú masáž. A potom sa s kamošmi opiť.

Dovolenka pri mori

Výborným nápadom na pánsku jazdu je dovolenka pri mori. Ak vám to partnerky doma dovolia, vycestujte do nejakej zaujímavej destinácie pri mori, kde zažijete naozaj skvelú dovolenku. Program už je len na vás. Prímorské letoviská ponúkajú naozaj mnoho atrakcií, ktoré stojí za to s kamošmi vyskúšať. Večer môžete venovať túre po najlepších podnikoch a diskotékach v meste. Niektoré hotely ponúkajú zaujímavý večerný program, preto s kamošmi máte naozaj na výber, čo môžete robiť.

Výlet do stripclubu

Vždy keď sa organizuje pánska jazda v súvislosti s rozlúčkou so slobodou, skôr či neskôr padne slovo stripclub. Kamarátom príde vziať vás do stripclubu ako úžastný nápad, ktorý by ste pred svadbou rozhodne mali stihnúť. Veľa mužov si organizuje pánske jazdy v stripcluboch, kde ich obsluhujú polonahé ženy len v spodnej bielizni.

Komentáre