Máte radi akciu, máte radi adrenalín, s partiou vás už všetko nudí a neviete, kam sa zase vydáte tento víkend? Zoologickú záhradu a kúpalisko vymeňte za LASER GAME. Obľúbenú zábavku pre skupiny, ktoré zbožňujú akčné prestrelky s maximálnym ohľadom na bezpečnosť.

Výborný teambuilding aj oslava

Hnevá vás šéf alebo kolega a najradšej by ste po ňom niečo hodili? Na teambuildingu mu to môžete oplatiť. Duplom, ak budete mať teambuilding v najväčšej Laser Aréne v Trnave. Laser aréna je okrem toho obľúbená aj ako miesto pre narodeninové oslavy, rozlúčky so slobodou a mnohé ďalšie udalosti.

Nebolí to

Veľkým pozitívom je najmä to, že v LASER Aréne vám nič nespôsobí modriny. Airsoft zanecháva nepríjemné rany aj celé týždne po hre. V Laser aréne však po vás nikto v skutočnosti strieľať nebude. Jedine, ako si môžete ublížiť je, že by ste v zápale hry do niečoho narazili a spadli 🙂 Steny sú niekedy zákerné.

Nebudete od farby

Ďalšou výhodou Laser Arény je, že po teambuldingu, ktorý sa v nej uskutoční, nebudete celí od farby a nútení sa prezliecť tak, ako je to v prípade paintballu. Preto, ak je prestrelka len malou súčasťou nejakej väčšej akcie, nemusíte sa prezliekať a umývať. Jednoducho dohráte a môžete sa presunúť a venovať sa iným aktivitám spojeným so zábavou.

Môžete hrať celoročne

Airsoft aj paintball sa často hrajú v exteriéroch, alebo len pod nejakou strechou starého skladu, kde dokáže parádne mrznúť a v lete tam zase poriadne hicuje. Zbrane nemusia fungovať správne a zo zábavy je zrazu naozajstný boj o prežitie. LASER game hráte vždy v pohodlnej aréne, kde je príjemná teplota a máte k dispozícii aj chill zónu.

Zabaví sa každý

Laser game je vhodná pre deti, mládež, teenagerov, študentov, dospelých, ale aj pre starŠie ročníky. Zabaví sa skutočne každý. Tak čo, idete do toho?

Komentáre