Výber svadobných obrúčok patrí medzi tie najkrajšie chvíle pri chystaní svadby. Vyvrcholí to ich finálnym nasadením priamo pri obrade a vašu lásku budú reprezentovať až do smrti. Vybrali sme 5 krásnych obrúčok, ktoré sa hodia každému páru.

Diamanty

Diamantové obrúčky? Samozrejme! Muži sa nemusia báť, že by ich prsteň bol snáď zženštilý. Nečakajte žiadny veľký kameň alebo srdiečko. Ženy majú na prstienku niekoľko malých pekných kamienkov, a muž napríklad len vzor alebo ornament.

Zlato

Zlaté obrúčky sú asi najtypickejším typom obrúčok, ktoré nosí takmer každý. Ak sa neviete dohodnúť, neviete si vybrať alebo vám žiadne nesedia, siahnite po klasických zlatých. Vyzerajú tradične a z bieleho zlata aj moderne.

Chirurgická oceľ

Obrúčky  môžu byť vyrobené aj z chirurgickej ocele. Ich veľkou výhodou je, že sú lacné a v prípade straty alebo odcudzenia vás nebudú mrzieť. Citová hodnota je, samozrejme, vyššia. Ich dobrou vlastnosťou je aj tvrdosť a odolnosť.

Medený vzhľad

V poslednej dobe sú veľmi obľúbené obrúčky s medeným vzhľadom, ktoré sú najčastejšie vyrábané zo zlata. Ak chcete skutočne netradičné obrúčky so zaujímavou farbou, medená bude originálna a zároveň štýlová.

Motívy a gravírovanie

Gravírovanie motívov alebo dátumov na obrúčky je veľmi obľúbené a každé dobré šperkovníctvo to má v ponuke. Mať z vnútornej strany dátum svadby a z vonkajšej srdce? Prečo nie? Je len na vás, aký motív si vyberiete.

Komentáre