Každý chlap má obľúbený alkohol, ktorý si čas od času dopraje. Teda dúfame, že je to len raz za čas, ak je to častejšie, tento článok radšej preskočte a alkoholu sa vyhnite. Malé množstvo alkoholu však má v spoločenskom živote svoje miesto. Čo o vás vypovedá ten najobľúbenejší?

Pivo

Máte radi zábavu, nefalšovanú nepozérsku, nespútanú a uvoľnenú zábavu. Pivo je nápoj festivalov, letných terás na námestí a malých krčmičiek. Tri rozdielne veci, no všetky majú jedno spoločné – K pivu sa ideme uvoľniť, pokecať, pozrieť si futbal, kapelu a jednoducho sa zabaviť.

Vodka

Vodka a iné biele tvrdé destiláty z vás nerobia hneď alkoholika. Biely alkohol, vrátane domáceho a borovičky je alkohol s jasne stanovenou chuťou. Kto má takýto alkohol rád, vie, čo skutočne chce, a tí skúsenejší vedie aj to, koľko ho môžu vypiť bez toho, aby si spravili hanbu.

Víno

Víno je temperamentný a romantický nápoj, no neznamená, že je pre ženy. Rovnako vie byť aj elegantný a decentný. Víno si vychutnávajú muži, ktorí majú radi výrazné chute, pohodu a relax na záhrade alebo s partnerkou pod dekou a chcú tieto momenty zaklincovať príjemným nápojom.

Rum

Rum a iné hnedé destiláty vrátane koňakov, bylinkových a whiskey majú jedného spoločného menovateľa – a to je veľa korenia. Či už je to korenie jemné, ostré alebo bylinkové, v nápoji si ho určite všimnete a ak si ho dáte o desiatej doobeda, stávate sa automaticky pirátom.

Miešané drinky

Medzi miešanými drinkmi stále kraľuje mojito. Miešané drinky majú radi muži, ktorí pri zábave nepozerajú v prvom rade na alkohol, ale práve naopak – priamo na zábavu. Chutný alkohol je pre nich len príjemné spestrenie, a každú party radi ochutnajú nový drink. Väčšina drinkov má (po namiešaní od skúseného barmana) skvelú chuť, ktorú netreba brzdiť (zapíjať) ako iné tvrdé alkoholy. Ak sa chcete zabaviť a zároveň si pochutiť, miešané drinky sú pre vás!

Komentáre