Poznáte to. Pravidelne chodíte na párty a stretli ste sa už s rôznymi typmi ľudí. Už si ich pravdepodobne viete zaškatuľkovať len podľa toho, ako vyzerajú a čo majú oblečené. Pre tých, ktorí nemajú s párty skúsenosti alebo ešte nemali to šťastie spozorovať tieto znaky, ponúkame stručnú príručku.

Zadaná žena

Asi najpohodovejší typ, ktorý môžete stretnúť. Pravdepodobne nechodí už na párty pravidelne, lebo trávi čas so svojím partnerom, ale keď už ide, skutočne to odpáli. Baví sa, nič nerieši, rada pokecá s kamarátmi a možno aj s cudzími pri drinku.

Čo od nej môžete očakávať? Dobrý pokec o živote, práci, spoločných záujmoch alebo známych. Nič viac. Buďte fér.

Dobre vyzerám, plať

Pozor, táto dáma vás môže ošklbať o celý rozpočet na párty. Spravidla dobre vyzerá, má značkové šaty, dokonalé vlasy a make up. Prišla sa na párty zabaviť, ale neplánuje nič minút. Preto buďte opatrný, bude sa s vami rozprávať a bude na vás milá, len aby od vás dostala pár drinkov zadarmo. Ak ste naivný a hľadáte na párty partnerku na celý život, toto nie je tá správna voľba pre vás.

Chuderka po rozchode

Rozchod nie je príjemný pre nikoho. Avšak je nepochopiteľné, prečo sa s ním tieto ženy prichádzajú vyrovnávať na párty. Už na prvý pohľad vidíte, že niečo nie je v poriadku. Vyzerá smutne, sklesnuto a bohužiaľ každého otravuje so svojím škaredým rozchodom a pikantnými podrobnosťami. Ak ste dobrá duša, smelo do toho, nechajte ju vyrozprávať, poľutujte, navrhnite na druhý deň kávu, kde si ju znova vypočujete. Ak vám to lezie na nervy, vyjasnite si to hneď na začiatku, lebo budete mať celý večer o ,,zábavu” postarané.

TIP TOP žena

Ťažko povedať, čo od takejto ženy očakávať. Má veľa spoločného s typom ,,dobre vyzerám, plať”, ale predsa len je niečo odlišné na nej. Je slobodná, dobre vyzerajúca, v spoločnosti kamarátok, ktoré sa dobre bavia. Nuž tu neostáva nič iné, ako namieriť si to k nej, nadviazať rozhovor a bádať.

 

Komentáre