Svadba je rovnako dôležitá pre ženy, ako aj pre mužov. Všetci jej hlavní účastníci aj hostia sa na tento deň nahodia do svojho najlepšieho slávnostného oblečenia a spoločne sa vydajú osláviť spojenie dvoch zamilovaných. Čo všetko by mal mať každý jeden mužský hosť svadobnej hostiny na pamäti?

Pri stole musí niekto nalievať

Prvé 2-3 hodiny sa na svadbe ľudia často hanbia. Sedíte možno vedľa neznámych ľudí a trápne ticho nie je príjemné nikomu. Ak chcete, aby sa aspoň zábava okolo vás rozprúdila, spýtajte sa všetkých, ktorí sedia vo vašom blízkom kruhu, čo chcú piť a nalejte im po poháriku.

Tanec nie je voľba

Je to povinnosť. Tanec s nevestou, družičkami, svadobnými mamami, ale aj všetkým ostatnými ženami by pre vás mal byť samozrejmosťou. Ženy si neskutočne vážia mužov, ktorí ich vyzvú k tancu a odvedú si ich na parket.

Ste pravý gentleman?

Odsunutie stoličky, postráženie kabelky, otvorenie dverí či pomoc s dáždnikom počas presunu v daždivom počasí. Opäť ide len o maličkosti, ktoré však ženy registrujú a pamätajú si ich. Či už ste na svadbe s partnerkou alebo sólo, vždy buďte pravý genteman.

Kvety a dar

Chcete ako dar priniesť kvety? Zvážte to, nie sú príliš obľúbené a je s nimi len starosť. Najlepší svadobný dar je vždy obálka s malou pozornosťou. Miesto kvetov môžete radšej mladomanželom kúpiť žreby a dúfať, že vyhrajú ďalšie peniažky na spoločný život.

Postarajte sa o partnerku

Na svadbe je stredobodom pozornosti ženích s nevestou. Pre vás by mala byť vždy stredobodom pozornosti vaša partnerka. Starajte sa o to, aby sa nenudila, aby mala vždy plný pohár, a keď to preženie, aby v poriadku dorazila domov.

Komentáre