Každý moderný zamestnávateľ v 21. storočí vie, že silného pracovného ducha možno najsilnejšie udržať práve vďaka pevnému tímu. Už dávno nie je v móde rozdeľovať zamestnancov priehradkami a dovoliť im rozprávať sa iba počas presne odpichnutej 30-minútovej prestávky. Pozrime sa spolu na to, ako zamestnávatelia vedia pracantom spríjemniť život počas každého ročného obdobia.

Svieža jar si žiada pohyb na čerstvom vzduchu

Ak je kolegov v tíme viac, je perfektným riešením spraviť si parádnu opekačku pri viacerých ohniskách. Každý predsa miluje opečenú slaninku! A nie nadarmo sa hovorí, že alkohol (typický pre opekačky) zbližuje. Ak však chcete byť trošku kreatívnejší, naučte svojich zamestnancov niečo nové. Vezmite ich napríklad na streľnicu, kde si vyskúšajú rôzne typy zbraní, alebo dokonca ešte zaujímavejšiu streľbu z luku alebo laserovej zbrane. Takisto hromadná turistika sa môže ukázať ako skvelý spôsob zbližovania.

Ovlažte sa počas horúceho leta

Horúce leto strávené v kancelárii si žiada trošku zmenu. Vstup do blízkeho aquaparku určite poteší nejednu akčnú dušu. Pre trampov je zase skvelým uvoľnením stanovačka v lese alebo pri rieke. Pre odvážnejších sa nájde napríklad splav rieky spojený s večernou grilovačkou v útulných chatkách alebo v penzióne.

Jesenná pohoda vo wellnesse

Kto by nemal rád pohodový wellness s vírivkami, saunami a bazénom? Práve toto je skvelý nápad pre tých menej hanblivých. Pre ostatných prichystajte kačacie alebo husacie hody, na ktorých si pochutná každý správny labužník.

V zime sa treba schovať do tepla

Na čo perfektne poslúži napríklad bowlingová dráha. Ak je zároveň spojená s reštauráciou, zabijete dve muchy jednou ranou. Pre akčnejších a súťaživejších kolegov sú tu zase motokáry alebo escape roomy a laser game.

Komentáre