Patríte medzi milovníkov filmov a už dávno ste nevideli žiadnu novinku? My sme si pre vás prichystali článok o piatich filmoch z posledného roka, ktoré nás zaujali a vo veľkom môžu zaujať najmä mužskú populáciu. Vyberte si a prajeme príjemnú zábavu. 

John Wick 3 

Tretie pokračovanie akčnej série s Keanu Reevesom udrelo ako blesk z čistého neba a priniesol nám poriadnu dávku nefalšovanej akcie. Záver filmu vám odhalí aj to, či sa dočkáte alebo nedočkáte štvrtého pokračovania. 

100 vecí 

Druhý vybraný film je z trochu iného súdka. Ukáže všetkým zapáleným kariéristom, že peniaze nie sú všetko, že sa nepotrebujeme obklopovať zbytočnosťami a že na svete sú iné dôležité veci, ktoré by mali získať našu pozornosť. 

Spolujízda 

Veľmi komediálne ladený akčný film, ktorý v niektorých momentoch pripomína slávne Tarantínovky. Šofér Uberu vezie skoro slepého policajta k vyriešeniu kriminálneho prípadu. Čo viac treba pre rozpútanie šialenej a vtipnej jazdy?  

Doom 

V roku 2005 nás uchvátil film DooM s The Rock-om v hlavnej úlohe. V roku 2019 prišlo ďalšie voľné pokračovanie tejto slávnej série. Štúdio, ktoré stvorilo hru DOOM, sa vraj od filmu dištancuje a film nemá ani dobré hodnotenie, no fanúšikov určite poteší. 

Tenkrát v Hollywoodu 

Keď sme už spomenuli  Tarantínovky, určite nesmiete zmeškať jeho najnovší počin. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio a ďalšie veľké hviezdy hollywoodskeho formátu pre vás pripravili dvojhodinovú jazdu, na ktorú nikdy nezabudnete.

Komentáre