My muži si myslíme, že sme majstri romantiky a že naše schopnosti očariť ženu pri akejkoľvek príležitosti sú jednoducho dokonalé. Nuž, nie sme až takí neodolateľní, najmä pri žiadosti o ruku. Plánujete pokľaknúť pred vašou partnerkou? Ak máte jeden z týchto desiatich plánov, radšej ho rovno zmeňte.

Pod Eiffelovkou

Snáď neexistuje väčšie klišé, než žiadosť o ruku v Paríži. Či už si vyberiete park pod Eiffelovkou, jej vrch, múzeum Louvre alebo akékoľvek iné romantické miesto, ani ten najkrajší zásnubný prsteň nezakryje toto klišé.

Na Vianoce

Žiadosť o ruku pod vianočným stromčekom je veľmi obľúbená a my sme zistili prečo. Muži vybavia tak povediac dve muchy jednou ranou. Zásnubný prsteň je v podstate aj vianočný darček a žena nemôže nič namietať.

Pre kamarátmi

Nie, žiadna žena nechce, aby jej do toho tlieskali vaši opití kamaráti a aby spoza ramena pozerali jej zvedavé kamarátky. Na túto možnosť rovno zabudnite.

Na ulici

Po ceste z potravín sa tvárite, že sa vám rozviazala šnúrka, zohnete sa k zemi a vytasíte na ženu ovešanú igelitkami prsteň? Gratulujeme k najneoriginálnejšej žiadosti o ruku.

Na narodeniny

Narodeniny majú byť radostným dňom. Nekazte ich vašej partnerke tým, že sa konečne rozhodnete rozhýbať a kúpiť jej prsteň. V tento deň sa chce zabávať a nie rozmýšľať, či s vami strávi celý život.

V práci

Máte spoločné pracovisko? V poriadku, no žiadosť o ruku si nechajte na doma.

Prsteň v pohári

Večera, šampanské, prsteň v pohári, zástava dýchania, zavolajte sanitku, treba spriechodniť dýchacie cesty, slečna prehltla prsteň… jednoducho nie.

Na festivale

To, že je leto festivalovou sezónou a vy ho namiesto s partiou absolvujete s partnerkou tiež neznamená, že jej musíte pokaziť zábavu neohrabanou žiadosťou o ruku.

Na dovolenke

Plavky, uterák, sandále, pivo, fastfood a prsteň na pláži? Nechajte si to radšej až na doma.

Komentáre