K dámskemu outfitu bez debaty patrí aj krásny šperk alebo celá paleta šperkov. Nie vždy je však jednoduché zladiť sa. Existujú aj univerzálne riešenia, no máloktorá žena je tak dobre vybavená. Ako by ste si mali zladiť šperky s outfitom, aby podtrhli jeho celý význam?

Jemnučký prsteň

Pre elegantnú mladú laň je najlepším riešením krásny jemný prsteň s čistými líniami. Vďaka takému prsteňu bude žena pôsobiť ešte nevinnejšie. Samozrejme, že táto voľba je vhodná k jednoduchým šatám na menej formálne udalosti.

Náhrdelník je povinnosťou

Najmä v prípade, že si na večer zvolíte šaty s väčším dekoltom. Na trochu elegantnejšie podujatia a oslavy, kde sa nosia takzvané stužkové róby a spoločenské šaty, je vhodné mať aj náhrdelník, ktorý zakryje dekolt a upúta pozornosť okolia.

Náušnice podľa účesu

Náušnice sú kategória sama o sebe. Okrem ich správneho spojenia s vaším oblečením ,je dôležité vybrať vhodný model aj pre vaše vlasy. Veľmi rozhoduje farba vlasov, ale aj samotný účes. Ak máte vlasy vypnuté, pokojne si dajte aj výrazné náušnice. Ak vlasy uši zakrývajú, náušnice si dávate zbytočne.

Náramok miesto hodiniek

Hodinky sú skôr mužskou parketou, náramky, naopak, tou ženskou. Elegantný náramok s modernými prvkami a drahým kameňom sa hodí takmer na každú spoločenskú udalosť. Ak máte náhodou šaty s holými rukami, náramok vás dokonale “oblečie”.

Zlaďte všetky šperky

Najdôležitejšie zo všetkého je zladiť všetky šperky, ktoré máte na sebe. Nie je moc vhodné dať si prsteň s farebným drahým kameňom, perlové náušnice a náhrdelník s diamantom. Ideálne je mať na sebe šperky z jednej kolekcie.

Komentáre