Existujú veci, ktoré musíte mať vždy doma, pretože sa bez nich nezaobídete. Zvlášť každý muž by mal mať doma niekoľko potrebných vecí, ktoré sú nevyhnutné, prípadne bez nich nedokáže fungovať. O ktoré veci ide? Možno prídete na to, že si ich musíte okamžite zaobstarať.

 

Fľaška dobrého alkoholu na neočakávané príležitosti

Fľašku dobrého alkoholu by mal mať doma každý správny chlap. Nielen pre formálnu návštevu, ale hlavne vtedy, keď má za sebou ťažký deň v práci a potrebuje vypnúť hlavu. Vtedy je dobrý alkohol naozaj neoceniteľný. Prípadne, ak ho nečakane navštívia kamaráti a samozrejme, že si musia dať niečo tvrdšie. Výber alkoholu už nechávame na vašich preferenciách.

XBox alebo Playstation

V živote slobodného muža je veľa večerov, kedy na neho kamaráti zrovna nemajú čas, pretože trávia čas so svojimi polovičkami. Prípadne muža zmôže soplík a musí ostať doma. A čo bude vtedy robiť? Pozerať dookola filmy je nuda. Vtedy ocení hernú konzolu. Či už ide o Xbox alebo Playstation, je naozaj jedno. Ak máte v okolí slobodného chlapa, považujte to za inšpiráciu na vhodný darček.

Buďme aj praktickí – kvalitná vŕtačka je základ

Slobodný chlap nemá doma prečo vŕtať. Veď načo. Ale muž, ktorý žije v spoločnej domácnosti s partnerkou a možno aj deťmi, častokrát ocení kufrík pre kutilov, v ktorom je aj vŕtačka. Veď každú chvíľu treba zavesiť foto detí, foto zo spoločnej dovolenky, zavesiť telku na stenu, lebo je to teraz moderné a tak ďalej. Myslite na to, keď sa vás svokrovci budú pýtať, čo by ste si želali k narodeninám.

Nezabúdajte aj na dámske potreby

V živote slobodného muža a predovšetkým v jeho byte sa sem tam vyskytnú ženské návštevy. Či príde na návštevu sestra s deťmi, organizujete párty pre kamarátov s frajerkami alebo sami máte už niekoľko mesiacov priateľku, mali by ste mať doma aspoň základné zásoby ženských hygienických potrieb – odličovacie tampóny, vložky, tampóny, zubnú kefku a pastu.

Komentáre