Muž toho počas života musí riešiť naozaj veľa. Nechceme tým povedať, že žena to má jednoduchšie. Nemá. Ale tlak spoločnosti na muža je v určitých veciach oveľa väčší. Keď má žena 28 a ešte stále žije s rodičmi, hovorí sa o nej, že už by sa mala vydať, ale nikto nerieši to, že nemá vlastné bývanie. Keď má muž 28 a žije s rodičmi, je to mamičkin maznáčik. Je toho oveľa viac. Aké sú štandartné veci, ktorými si musí každý muž prejsť?

Žiadosť o ruku

Žiadosť o ruku je v živote muža naozaj závažná vec. Je pre neho ťažké prijať fakt, že jeho zálety sa skončili a už by mal byť s jednou ženou. Okrem toho sa obávajú, že sa strápnia, lebo ich priateľka odmietne.

Svadba

Keď žena vyhovie žiadosti o ruku, čaká muža náročnejšia časť. Plánovanie svadby a úplne sa utvrdenie v tom, že s touto ženou by naozaj mal ostať celý život. Okrem toho myslí na to, že tá ,,sranda” bude stáť kopec peňazí a že by ich vedel využiť aj inak. Absolútne nechápe, prečo sa jeho polovička rozhodla pozvať ľudí, ktorých nevidela niekoľko rokov.

Bývanie

Či už býva so svojou partnerkou pred svadbou alebo po svadbe, riešenie vlastného bývania je vskutku náročná vec. Obehať všetky banky, správne vybrať hypotéku, nájsť správny byt, ktorý sa páči obom partnerom. Zariaďovanie a nekonečné hádky, lebo každému sa páči iný dizajn a majú úplne odlišný vkus. Ženy sa veľmi nepozerajú na praktickú stránku veci a to mužov naozaj vytáča.

Narodenie dieťaťa

Či už muž absolvoval všetky predchádzajúce body alebo začína práve týmto :), narodenie dieťaťa dostane každého muža. Jeho život (a hlavne život jeho partnerky) sa od základov zmení. Bude sa musieť postarať o ženu aj o dieťa, vzdať sa niektorých svojich aktivít, byť trpezlivý a hlavne oporou pre svoju partnerku. A hlavne pochopiť, že na dieťa sú dvaja.

Komentáre