Máte problémy s podnikaním, neviete sa pohnúť z miesta, alebo len jednoducho hľadáte nové riešenia? Netrápte sa sami a oslovte profesionálneho daňového poradcu pre podnikateľov, ktorý vám pomôže vrátiť sa na správnu koľaj.

Problém s odvodmi

Vysoké odvody môžu zaraziť najmä začínajúcich živnostníkov, ktorí nemajú príjem dostatočne vysoký na to, aby si mohli dovoliť ich platiť. Keď vám má mesačne odchádzať suma za nájom, za materiál, a ešte aj 300 eur za odvody, nie je to práve priaznivá situácia. Všetko sa dá však zmeniť správnou optimalizáciou.

Problém s účtovníctvom

Neviete dať do poriadku svoje účtovníctvo?  Nechajte to na odborníka, ktorý s tým má dlhoročné skúsenosti a žiadne účtovníctvo, jednoduché ani podvojné, mu nerobí problém. Sami by ste sa to učili roky, investujte svoj čas radšej do rozvoja podnikania.

Problém s daňovým úradom

Daňová povinnosť je svojim spôsobom strašiakom každého podnikateľa. Či už potrebujete podať obyčajné daňové priznanie alebo chcete vaše dane optimalizovať, nechajte to na skúsenú firmu, ktorá sa optimalizácii daňn venuje už celé roky.  

Privysoké náklady

Platíte veľa za materiál a ostatné veci? Pomoc s podnikaním môže vyzerať aj tak, že vám nájdeme lepšie riešenie. Pomôcť vám však vedia aj v prípade, že máte náklady nízke. Vždy sa dajú nájsť ďalšie položky, ktoré si môžete dať do nákladov a ušetriť tak nejaké peniaze.

Problém na HR oddelení

AK máte zamestnancov a nedokážete sa starať o rôzne náležitosti ich zamestnania vo vašej firme, nechajte to opäť na odborníkov. Začína to GDPR a mzdami, končí to obťažovaním na pracovisku. Skúsený HR manažér vám pomôže vyriešiť akýkoľvek problém.

Komentáre