Diamantový prsteň je bez debaty šperk, ktorý poteší každú jednu ženu. Či už je to manželky, dcéra alebo matka, s diamantovým prsteňom nikdy nič nepokazíte. Na akú príležitosť ho môžete blízkej osobe darovať? Vybrali sme pre vás 5 takýchto udalostí.

Zásnuby

S diamantovým šperkom budú každé zásnuby nezabudnuteľné. Ak chcete vašu milú osobu skutočne potešiť, mali by ste k žiadosti o ruku pripojiť aj adekvátny šperk. Čo žene spraví väčšiu radosť ako diamantový šperk, ktorý jej bude naveky pripomínať vašu lásku?

Promócie

Vaša dcéra alebo družka dokončila vysokú školu? Diamantový prsteň jej dá jasne najavo, že ste na ňu pyšný. Týmto darčekom zároveň získa aj spomienkový predmet, ktorý jej bude stále pripomínať okamih obrovského životného úspechu.

Výročie

Výročie svadby, zasnúbenia alebo narodenia dieťaťa je krásna vec. Opäť môžete žene pripomenúť jej výnimočnosť prsteňom s diamantom. Dáte jej tak najavo, že aj po roku si ju stále vážite a že je dôležitou súčasťou vášho života.

Narodeniny

Dovŕšenie dospelosti, ale aj veľké životné jubileum, akým je napríklad 50-tka, je ideálnym momentom pre obdarovanie blízkej ženy diamantovým šperkom. Jeho veľkosť sa nemusí nutne odvíjať od dožitého veku, poteší aj menší elegantný šperk.

Životný úspech

Akýkoľvek životný úspech, ktorý stojí na zapamätanie, si môžete uctiť pekným šperkom. Fotky sa môžu zničiť alebo zmazať z PC, no pekný šperk prežije všetko a bude vám vždy pripomínať dôležité okamihy vášho života.

Komentáre