To, v akých dresoch chodí na zápasy a tréningy váš futbalový tím, veľa vypovedá o jeho vedení, tréningoch aj celkovej súdržnosti mužstva a odhodlaní pre víťazstvo. Čo by mali symbolizovať dresy a ako by mali vyzerať? 

Farby vášho klubu 

Či už hráte za Real Madrid alebo za Hornú Dolnú, vždy by ste mali byť hrdí na svoje farby. Dres vo farbách klubu hovorí jasne, za koho hráte a vyhrávate. Každý klub by mal mať dostatok dresov vo svojich farbách pre všetkých hráčov 

Čistý dres 

Keď dres nie je čistý, vyzerá to, že vedeniu alebo hráčom nezáleží na tom, ako sa prezentujú na zápasoch pred fanúšikmi a svoje si môžu pomyslieť aj súperi. Najviac pri tomto trpia dresy bielej farby. 

Čas na tréningy? 

Väčšina futbalových dresov preferuje tréning v tréningovom a vychádzkovom oblečení pre futbalistov. “Ostré” dresy tak majú stále uložené a prichystané na akýkoľvek zápas. 

Čo kopačky? 

Futbalové kopačky sú tiež neodmysliteľnou súčasťou futbalovej “rovnošaty”. Mali by byť čisté a funkčné, aby sa vám počas zápasu nestalo, že sa vám roztrhnú alebo že sa stane nejaká iná nepríjemnosť. 

Nezabudnite aj na doplnky 

Rôzne chrániče a iné futbalové doplnky tiež neodmysliteľne patria k tréningom aj zápasom. Ak chcete, aby bol váš tím na 100 % pripravený, nesmiete na týchto veciach nikdy šetriť. 

Komentáre