Máte v rodine alebo v okolí Študenta, ktorému sa blížia narodeniny? Alebo poznáte úspešného absolventa bakalárskeho štúdia? Určite si lámete hlavu nad tým, aký darček kúpiť. Práve jeho študentský status vám otvára desiatky nových kreatívnych dverí. Inšpirujte sa našimi tipmi.

Pomôcky do školy

Máte v rodine nádejného chemika alebo farmaceuta? Kúpte mu novú sadu čistých skúmaviek, mikroskop, alebo dezinfekčný parný prístroj. Ak to myslí so svojou prácou a prípadným podnikaním skutočne vážne, takýto darček ocení. Budúcemu právnikovi môžete zase kúpiť regál s prázdnymi šanónmi, ekonómovi organizér, elektrotechnikovi kvalitné vybavenie.

Vedomostné hry

Otázky a odpovede z odboru sú skvelým darčekom ,ktorý využije aj počas večierkov so spolužiakmi. Okrem toho, že si rozširuje svoje vedomosti, môžu mu novo nadobudnuté informácie pomôcť aj pri písaní jeho záverečnej práce.  

Efektívny dopravný prostriedok

Študenti majú často nedostatok peňazí a nemôžu si dovoliť auto. Najmä v lete by ocenili praktický dopravný prostriedok. Kvalitná elektrická kolobežka je štýlová, ekologická, kúpite ju za pár stoviek a má dojazd až 30 kilometrov. Takýmto darčekom potešíte každého mladého a aktívneho človeka, ktorý sa potrebuje často presúvať.

Notebook podľa vlastného výberu

Notebook študentovi nikdy nevyberajte sami, ibaže by ste boli skutočnými odborníkmi na počítače. Nechajte ho, nech si ho vyberie sám. Konfigurácia aj vzhľad sú veľmi dôležité. Vďaka komfortu, ktorý niektoré notebooky poskytujú, môže byť napísanie bakalárskej práce skutočnou malinou.

Vitamíny na podporu mozgu

Podpora pri učení aj pri písaní diplomovky je nepodceniteľná. S dostatkom vitamínov alebo kvalitnej kávy budú pre vášho študenta tieto úlohy jednoduchšie a znesiteľnejšie.

Komentáre