Baví vás šport a netešíte sa na obdobie, ktoré práve prichádza? Nezúfajte, v každom jednom meste je dostupná športová hala, telocvična alebo školská telocvičňa, ktorá sa dá aj prenajať a umožňuje tak športovcom makať celoročne. Ktoré letné športy sú v zime najobľúbenejšie?

Basketbal

Pri basketbale sa môžeme spoľahnúť na všetky športové haly a telocvične. Prečo? Lebo v každej jednej sa nachádza kôš. Je úplne jedno, či si chcete zahrať profesionálny zápas alebo si len tak s kamošmi zahádzať na kôš vyraďovanú. V interiéri sa vždy dobre zabavíte a pre loptu nemusíte utekať ďaleko.

Volejbal

Najlepší volejbal je určite plážový volejbal. Človek sa môže hádzať za loptou do piesku a nemusí riskovať zranenie od tvrdej podlahy. Avšak, jeho interiérová halová alternatíva je jednoducho klasika a vďaka vykurovaným priestorom je možné vychutnávať si chvíľu pod sitom celoročne.

Futsal

Futsal vo svojej podstate aj je malý halový futbal, v ktorom hrajú proti sebe tímy so 6 hráčmi. Postupne sa dostával von, kde sa stával obľúbenejší ako veľký futbal. Hráva sa na betóne, umelej aj normálnej tráve, no svoje miesto má stále v športovej hale na podlahe, na ktorej môžu hráči v dobrej obuvi robiť poriadne kúsky.

Hádzaná

Hadzáná, nohejbal, vybíjaná a všetky ostatné loptové športy sú v hale jednoducho lepšie aj v lete. Prečo? Celý priestor si môžete nechať vychladiť, lopta vám neuteká ďaleko a vás absolútne nemusí trápiť počasie. Šport v interiéri má aj jednu Ďalšiu výhodu, a tou je absencia otravného hmyzu.

Streetball

K basketbalu sa ešte vrátime v tejto špeciálnej kategórii, ktorá sa nazýva streetball. Tento typ basketbalu vznikol na americkom západnom pobreží a nachádza si veľké množstvo fanúšikov po celom svete. Hrá sa vonku za každého počasia, najčastejšie aj DJ-om, ktorý celému zápasu vnáŠa tú pravú atmosféru ulice.

Komentáre