V každom fungujúcom vzťahu príde raz ten čarovný moment. Muž pokľakne pred ženu a požiada ju o ruku. To je ten moment, o ktorom každá žena sníva. Ako to nepokaziť a nájsť ten najlepší spôsob? Prinášame niekoľko spôsobov, ako požiadať ženu o ruku.

Romantická večera

Najpoužívanejší spôsob zo všetkých. Bežná romantická večera vo dvojici, vychutnávate si skvelé jedlo, rozprávate sa a skôr, než príde dezert, sa to stane. Vytiahnete starostlivo vybraný diamantový prsteň, ktorý ste so sestrou alebo kamarátkou vyberali mesiace a poviete tu čarovnú vetu.

Samozrejme si dajte záležať aj a výbere tej správnej reštaurácie. Neodbite to najbližšou reštauráciou. Skúste niečo nové. Popýtajte sa priateľov, hľadajte na internete, prečítajte si recenzie. Existuje veľa zaujímavých miest, o ktorých možno neviete.

Dovolenka

Po sérií náročných mesiacov si spolu s partnerkou poviete, že potrebujete dovolenku. Váš výber padne asi na prímorskú destináciu. A to je vaša šanca. Nezabudnite schovať prsteň tak, aby ho vaša polovička nenašla. Na dovolenke striehnite na ten správny okamih, kedy vytiahnete diamantový prsteň a požiadate ženu o ruku. Znova to môže byť počas romantickej večere alebo pri západe slnka. Buďte pripravený na otázku, či ste náhodou nedostali úpal 🙂

Na Valentína

Možno si poviete, že ide o strašný gýč a v živote to neurobíte. Budete prekvapený, ale ženy milujú prehnané prejavy lásky. Majú to z romantických seriálov a filmov. Budete tak mať istotu, že udriete na tú správnu nôtu.

Výber je veľmi pestrý. Môže ísť o večeru, prechádzku, romantické miesto, hrad, čokoľvek. Ale skúste ísť na to trochu netradične. Skúste nájsť miesta, ktoré ešte nepoznáte. Na druhej strane, ak máte s priateľkou nejaké obľúbené miesto, určite bude tou najlepšou voľbou.

Komentáre