Muži čoraz častejšie siahajú po kozmetike. Už nikoho neprekvapí, keď muž vlastní toľko kozmetiky ako priemerná žena. Kozmetické firmy začali vyrábať produkty, ktoré sú určené výhradne pre mužov a muži ju radi nakupujú. Veď prečo by sa nemohli o seba starať? Koľko  kozmetiky vlastne muž potrebuje? Priemerný muž má na svojej poličke v kúpeľni väčšinou tieto tri produkty.

 

Deodorant je úplný základ

Deodorant by mal byť úplným základom pre každého človeka. Chráni pred potom, ktorý je nepríjemný nielen pre nás, ale aj pre naše okolie. Preto by mal muž investovať do kvalitného deodorantu, ktorý je pomôckou na každý deň. Nikto vás kvôli tomu nebude považovať za metrosexuála. Deodorant výborne doplní kvalitný parfum, ktorý by ste tiež ako muž mali vlastniť. Nechajte si poradiť, ktorý je pre vás ten pravý.

Vodu po holení by ste mali mať v zálohe

Muži neobľubujú každodenné holenie. Osobne ani nepoznám chlapa, ktorý by každé ráno trávil holením brady. Ak však sem tam svoju bradu oholíte, je to dôvod, aby ste investovali do vody po holení. Jej výhodou je, že upokojí podráždenú pokožku po holení a nádherne vonia, čo ocení najmä vaša partnerka. Aj keď ju nebudete používať každý deň, mali by ste jej kúpe venovať pozornosť.

Lak na vlasy alebo gél rozhodne potrebujete

Trojku povinných produktov uzatvára lak na vlasy, prípadne gél. Muži sa úprave vlasov náležite venujú. Lak na vlasy alebo gél dokáže vylepšiť vzhľad vašich vlasov a mali by ho udržať po celý deň. Na kratšie strihy je rozhodne lepší gél, ktorý účesu dodá mokrý efekt a zafixuje ho väčšinou do ďalšieho umytia.

 

  • jeden tip navyše

Základ, ktorý sme spomínali, vlastní takmer každý muž. Ale chceli by sme pridať jeden tip navyše, ktorý časom určite oceníte. Zadovážte si kvalitný gél na umývanie tváre.

 

Komentáre