Po teplých letných dňoch k nám dorazila jeseň a spolu s ňou aj najnovšie módne vychytávky, ktoré by mal moderný muž poznať. Obnovte svoj starý šatník za nové trendy kúsky a verte nám, že neuniknete pohľadu žiadnej ženy. Aké sú top jesenné outfity štýlových mužov?

 

Skinny trojštvrťové nohavice musíte mať

Túto jeseň by ste si mali zaobstarať obtiahnuté trojštvrťové nohavice. Ak ste na sociálnych sieťach, zaručene vám neunikli. Predovšetkým nemajte predsudky. Moderní muži sú otvorení novým módnym inšpiráciam. Skombinujte ich so sneakerskami alebo členkovými teniskami. Tieto nohavice skvele doplní vreckový batoh, ktorý sa nosí už niekoľko sezón.

Čo obuť? Trendy sú ponožkové topánky

Ponožkové topánky sú novinkou v móde. Prišli rovnako do pánskej, ako aj dámskej módy. Skvele sa kombinujú so skinny džínsami, ktoré sme spomínali vyššie. Ich výhodou je, že sa nosia k mikinám, prechodným bundám aj teplejším kabátom. Zabudnite na nudné čierne! Túto jeseň si vyberte farebné topánky, ideálne červené, ktoré skvele oživia váš outfit.

Asymetrické strihy sú IN aj v pánskej móde

Asymetria je to, čo váš šatník práve potrebuje. Na jeseň sa môžete vyhrať s vrstvením, vďaka čomu vyniknú asymetrické strihy vášho oblečenia. A kde ju môžete nájsť? Vyberte si predĺženú mikinu šikmého strihu, trojštvrťové nohavice, predĺžené tričko, bundu netypického strihu. Stačí jeden kúsok asymetrického strihu, ktorý spraví z inak nudného outfitu dizajnérske dielo.

Nebojte sa vzorov

Väčšina mužov veľmi neobľubuje nápisy na oblečení a vzory. Túto jeseň by ste to mali prehodnotiť a vyskúšať aspoň tie vzory a motívy na oblečení. Zo začiatku môžete siahnúť po maskáčovom, ktoré až tak nebije do očí. Rovnako dobre by sa vám mohli nosiť aj tričká s geometrickými vzormi, ktoré skvele doplnia skinny nohavice.

Komentáre