Nielen ženské, ale aj mužské outfity prešli dlhým vývojom v histórií a najmä v posledných dvoch desaťročiach sa menia prakticky každý rok výraznejšie a výraznejšie. Určité prvky v nich však naďalej zostávajú. Pozrime sa spoločne na to, akým vzhľadom to nepokazíte tento rok.

Zahrajte to na štramáka

Jedno z mužskej módy nikdy nevymrie, a to konkrétne takzvaný classy outfit. Slušácke nohavice, košeľa, sako, prípadne vesta, motýlik alebo kravata. Odvážni muži radi stavia aj na traky a klobúk. Dnešné moderné slim strihy týchto kúskov oblečenie a jemné ľahké materiály dajú mužovi pocit komfortu a športový, no decentný vzhľad.

Aj hipster môže vyzerať dobre

Že ako? Keď všetky typické znaky zjemní a dodá svoju vzhľadu viac dospelosti. Z neupravenej brady sa dá vytvoriť pekné strnisko, károvanú flanelovú košeľu vymeníme za pekný pulóver,  roztrhané nohavice za najnovšie rifle a príťažlivý chlap je razom na sete aj bez často infantilných módnych sklonov.

Športový look nikdy nezostarne

To, že chlap by v teplákoch po vonku behať nemal, je síce pravda, no letný športový vzhľad je niečo, za čím sa obzrie každá žena. Voľné šortky, tričko a tenisky sú nielen pohodlné a vzdušné, no pri výbere správneho strihu aj veľmi vkusné.

S topánkami môžete streliť vedľa

Topánky sú niečo, na čo muži nikdy nebudú mať vkus. Pri ich výbere sa poraďte s nejakou ženou. Nie, ultrafarebné obrovské skejty ani “dedkostyle” mokasíny nie sú moderné, opäť de len výstrelok, ktorým zabodujete maximálne tak na nejakej party.

Nezabúdajte na doplnky

Štýlové a dizajnové hodinky, vkusné slnečné okuliare alebo ruksak či crossbody taška nie sú len funkčné, ale aj vzhľadové doplnky, ktoré váš outfit dovedú do stavu dokonalosti. Nezabúdajte ani na výber vhodných ponožiek, tie, ktoré máte už 10 rokov v skrini, radšej nechajte doma.

Komentáre