Veľa mužov si aj v dospelosti zachováva šatník zo svojich študentských čias. Uprednostňujú pohodlné a voľné oblečenie, v ktorom sa cítia príjemne. Avšak v určitom veku by mali muži prehodnotiť svoj šatník a zaobstarať si niekoľko kúskov, v ktorých budú pôsobiť serióznejšie a vyžarovať určitú vážnosť. Aspoň pri určitých príležitostiach. Aké kúsky oblečenia by mali tvoriť základ mužského šatníka?

 

Kvalitné mokasíny

Tenisky sú obľúbené u mužov aj u žien pre ich pohodlnosť. Avšak stojí za uváženie zaobstarať si aspoň jeden pár mokasín na dôležitejšie udalosti. Mokasíny sa kombinujú s ležérnymi čiernymi nohavicami, ale skvele sa hodia aj k rifliam. V kombinácií s košeľou získate ležérny outfit, ktorý vynosíte na každú udalosť, kde potrebujete zapôsobiť.

Sako

Sako je nadčasový kúsok, ktorým naozaj nič nepokazíte. Zaobstarajte si sako a uvidíte, že vás zachráni. Určite sa vám stáva, že potrebujete vyzerať lepšie ako v iné dni a neviete sa rozhodnúť, čo si obliecť. Vtedy budete za svoje sako vďačný.

Dobre padnúce džínsy

Džínsy patria k najvariabilnejším kúskom našich šatníkov. Veľmi dobre sa kombinujú v športových outfitoch, ale aj s elegantnejšími kúskami vášho šatníka. Preto by ste mali mať v šatníku zopár riflí, ktoré vám skutočne dobre padnú a pôsobia léžerne. Nemyslíme tým roztrhané džínsy, ktoré sú na niekoľkých miestach výrazne vybielené. Zaobstarajte si tmavé džínsy aj bledé, ktoré budete kombinovať podľa momentálnej nálady alebo príležitosti.

 

Džínsy patria u mužov k najobľúbenejším kúskom, pretože sú pohodlné a dobre v nich vyzerajú. K džínsom si môžete obliecť košeľu, polo tričko, sveter, mužský kardigen, ale aj dobre padnúce sako. K džínsom si zaobstarajte aj kvalitný kožený opasok. Využijete ho najmä vtedy, keď si k džínsom oblečiete košeľu a zapravíte si ju do riflí.

 

Komentáre