Správny muž je vždy pripravený na všetko a nič by ho nemalo prekvapiť. Bežne máte vo svojom vrecku mobil, kľúče, peňaženku, prípadne nejaké drobnosti. Viac toho na kávu alebo na stretnutia skutočne nepotrebujete. Ak sa však chystáte niekde mimo váš bežný program, mali by ste byť lepšie vybavený. Ktoré veci by vám vo vrecku nemali chýbať?

Vreckovky

Vreckovky majú naozaj širokospektrálne využitie. Nielen v prípade neočakávanej nádchy, ale aj v prípade zranenia vedia na potrebný čas zastaviť krvácanie. Využijete ich aj v prípade, že si potrebujete umyť alebo vysušiť ruky. Preto sa vždy uistite, že vo vašom vrecku sa nachádzajú vreckovky.

Žuvačky

Balík žuvačiek by ste mali mať pri sebe naozaj pri každej príležitosti. Nikdy neviete, kedy sa vám zídu. Oceníte ich predovšetkým pri programe, kde sa podáva jedlo. Niektoré potraviny, predovšetkým cibuľa a cesnak, vedia váš dych ,,osviežiť” aj na niekoľko hodín. Aby ste sa nemuseli obmedzovať v tom, čo zjete, noste vždy pri sebe žuvačky, ktoré vás zachránia od trápnych okamihov.

Zapaľovač

Ak ste fajčiar, je pre vás úplne bežné nosiť pri sebe zapaľovač. Ale aj keď nefajčíte, zapaľovač sa vám môže zísť. Hlavne pri výletoch do prírody alebo na grilovačku. Často sa stane, že niekomu prestane fungovať zapaľovač a naozaj potrebujete zapáliť oheň. Na takéto situácie budete vďaka zapaľovaču vždy pripravený.

Nožík

Nožík využijete najmä pri výletoch do prírody. Je potrebný naozaj na mnoho činností, ktoré sa spájajú s výletmi do prírody. Treba vystrúhať palice na opekanie, narezať špekačky, pokrájať zeleninu a chlieb, a tak ďalej. Najlepšou možnosťou je zaobstarať si vreckový nožík, ktorý je bezpečnejší ako klasický.

TIP navyše

Pripravili sme si pre vás aj tip navyše, ktorý určite oceníte. Ide o vizitky. Nikdy neviete, koho stretnete a vizitka je elegantný spôsob, ako odovzdať svoje kontaktné údaje a zároveň zanechať dobrý dojem.

Komentáre