Rovnako ako ženy, aj muži musia niekde každý deň nosiť svoje osobné veci. Ženy všetko pohodlne naskladnia do kabelky a môžu sa vydať do sveta. Akú EDC (Every day carry) alternatívu na každodenné nosenie by si mal vybrať muž?  

Batoh

Muži najčastejšie siahnu po batohu alebo ruksaku, do ktorého sa zmestí naozaj všetko. Nie vždy je však takéto riešenie úplne vhodné a nie vždy sa nám batoh hodí napríklad k formálnemu oblečeniu. Okrem toho, je to trochu starosť, všade ho so sebou ťahať.

Vrecká

Muži svoje veci nosievajú aj po vreckách. Keď si to však spočítame, dá sa to len v zime, keď má človek dostatok vreciek na bunde a nohaviciach. Mobil, kľúče, peňaženka, cigarety, zapaľovač, nôž a pár ďalších drobností do šortiek napcháte len ťažko.

Ľadvinka

No, toto riešenie nie je práve módne ani šťastné. Ľadvinky chtiac-nechtiac patria do osemdesiatych rokov spolu s mikinami okolo pása a ponožkami v sandáloch. Koniec-koncov, do ľadvinky toho aj tak moc nedáte.

Brašna

Taška cez rameno alebo taká, ktorá sa dá pripnúť na opasok. Vďaka širokému výberu modelov nie je problém zladiť si podobnú kapsičku alebo brašnu k akémukoľvek oblečeniu – do lesa, na pláž, ale aj do divadla.

Manželkyna kabelka

Na záver máme jeden univerzálny typ, ktorý využíva celkom veľké množstvo mužov. Chodíte takmer všade aj s partnerkou a má veľkú kabelku? Riešenie sa ponúka samé od seba. 😉

Komentáre