Vianočné večierky, výročné teambuildingy, teamové teambuildingy, ale aj iné formy upevňovania vzťahov sú v každej modernej firme jednoducho nevyhnutné. Nechcete však ,aby sa aj váš teambuilding opäť odohrával len niekde na chate s prítomnosťou alkoholu? Vyskúšajte niektorú z obľúbených a originálnych metód.

Splavovanie rieky

Keď sa nemôžete v práci spoľahnúť na kolegu, zverte mu do rúk váš život a spoločnými silami zdolajte divokú rieku. Len spoločným úsilím všetkých v jednom člne sa môžete bezpečne preplaviť cez náročné úseky. Veľmi podobnou alternatívou, pri ktorej sa musíte spoľahnúť na toho druhého, je, samozrejme, lezecká stena.

Virtuálna realita

Let na stíhačke, prechádzka po cudzom meste, ale aj strašidelný dom. Virtuálna realita nám ponúka množstvo rôznych zábavných a originálnych videí, v ktorých sa môžete na pár minút ocitnúť v inom svete a vyskúšať, koľko vám váš mozog dovolí. Len neprepadnite tomuto svetu úplne, nebudete sa chcieť vrátiť do skutočného.

Laser aréna

Zastreliť svojho šéfa môže byť zábava. Ak je to však starý chren, ktorý nevie prehrávať, radšej ho nechajte vyhrať alebo sa snažte dostať do jedného teamu. V Laser aréne po sebe môžete strieľať bezpečne. Je ako stvorená aj pre tých ,ktorí majú strach z bolesti na paintballe a airsofte.

Zahraničná exkurzia

Pracujete vo vodách marketingu? Zorganizujte si výlet do Írska do Google. Zahraničné exkurzie vám poskytnú možnosť spoznať cudzie krajiny a vzdelať sa v odbore. Vďaka dôležitým kontaktom tak viete posunúť svoju kariéru a naučiť sa množstvo nových vecí.

Teambuilding na mieru

Radi by ste skombinovali viac originálnych súčastí? Nechajte si zorganizovať teambuilding na mieru. Každá správna teambuildingová agentúra sa postará a onezabudnuteľný zážitok pre všetkých vašich kolegov a zamestnancov.

Komentáre