Cítite, že je to tá pravá a chcete s ňou prežiť celý život. Premysleli ste si všetky pre a proti a rozhodli ste sa, že ju požiadate o ruku. Ako to spraviť? Asi viete, že musíte vybrať vhodný prsteň. Ale kde to spraviť? Prinášame vám niekoľko miest, ktoré by mohli byť tie pravé.

 

Romantická reštaurácia

Najčastejšie muži vezmú svoje polovičky do nejakej peknej romantickej reštaurácie. Môže to byť reštaurácia, kde často chodíte. Odporúčame sa popýtať priateľov na tipy, popozerať na internete alebo zistiť od svojej partnerky, kde by rada išla.  

Kedy vytiahnúť prsteň? Môže to byt pri večeri, po večeri alebo klasicky schovať prsteň do dezertu. Poslednú možnosť veľmi neodporúčame, pretože by partnerka mohla prsteň zjesť. Môžete po večeri vziať partnerku na prechádzku a v jednom momente vytiahnúť prsteň a spýtať sa tú magickú formulku.

Obľúbené miesto

Ďalšou variantou môže byť miesto, kde spolu radi chodíte. Určite ste si za ten čas nejaké našli a chodíte tam často. Či už ide o obľúbený hrad, miesto nad mestom, most nad riekou. Môže to byť naozaj čokoľvek. Veľkým plusom je, že vaša partnerka to nebude čakať a prekvapenie bude o to väčšie.

Príroda

Veľa dvojíc trávi svoj voľný čas prechádzkami v prírode. Radi sa prechádzajú v lese alebo chodia spolu často do hôr. Takéto požiadanie o ruku môže byť naozaj romantické. Budete pri tom len vy dvaja a nikto viac. Poznáme prípady, kedy k tomu prišlo počas adrenalínových športov. Počas zoskoku z lietadla vo výške niekoľko tisíc metrov nad zemou.

Na dovolenke pri mori

Ak ste sa rozhodli, že tento rok pôjdete na dovolenku k moru, máte vynikajúcu príležitosť, kde požiadať svoju partnerku o ruku. Okrem toho, že si obaja skvele oddýchnete, budete sa cítiť uvoľnene, a na takéto požiadanie o ruku vaša partnerka nikdy nezabudne.

Komentáre