Je tu jeseň a to znamená premiéru niekoľkých filmov, ktoré ocenia najmä muži. Na niektoré filmy sa tešíme už po vypustení prvého teaseru, niektoré si pozrieme až po niekoľkých recenziách na internete. Ktoré filmy sa túto jeseň oplatí pozrieť a stoja naozaj za to? Prinášame vám štyri filmy, ktoré by ste rozhodne mali vidieť.

 

Staronový film: Predátor – Evolúcia

FIlm Predátor: Evolúcia je oživenie legendárneho filmu Predátor a Predátor 2 z 80. rokov. Vtedy išlo o absolútnu novinku – mimozemšťan, ktorý príde na zem a loví ľudí. V roku 2018 prišiel úplne nový film, od ktorého mali diváci veľké očakávania Na začiatku vidíte boj dvoch vesmírnych lodí, z ktorých jedna stroskotá. Vojak nájde predátora, vezme mu výbavu a pošle si ju domov. Aby vláda zakryla pred verejnosťou udalostí, pošle tohto vojaka na psychiatriu a predátora začnú skúmať vo výskumnom centre. Avšak on nie je mŕtvy, je len pod sedatívami. Lenže preberie sa a boj medzi predátormi pokračuje. Prečo ho chcú ostatní predátori zabiť?  

Sestra

Sestra je pokračovaním démonickej rady V zajatí démonov a V zajatí démonov 2. Tento raz sa zlo šíri z kláštora v Rumunsku, ktorý ukrýva strašné tajomstvo. Za týmto filmom tiež stojí legendárny režisér James Wan, ktorý je za celou sériou tejto rady, ktorú netreba predstavovať.

Prvá očista

Prvá očista je pokračovaním filmu Očista, kde počas 12 hodín v roku vládne absolútna anarchia a každý si môže robiť, čo chce. Ľudia ju využívajú na vybúrenie agresie a vyrovnávaniu si účtov. Táto očista svojím dejom ako keby predchádza trom predošlým dielom. Očista vznikla ako sociálny experiment na zníženie kriminality. Vláda vyhradí jednu štvrť, kde žijú ganstri a kriminálnici. Štvrť je monitorovaná kamerami a vláda tam pošle propagátorov očisty a drsná reality show pre národ môže začať.

 

Komentáre