Ženy považujú hudobníkov za príťažlivých. Preto ak viete hrať na nejakom nástroji, máte z polovice vyhraté. K srdcu ženy sa môžete dostať cez hudbu. Zahrajte jej jednu z týchto pesničiek a zamiluje sa do vás každá žena.

 

Nothing Else Mathers od Metallica

Jedna z najromantickejších pesničiek vôbec. Vznikla v roku 1991 a bola vydaná na ich čiernom albume s názvom Metallica. Patrí medzi obľúbené pesničky a vzniklo aj mnoho cover verzií. Ak hráte na gitare na pokročilejšej úrovni, určite pre vás nebude problém sa ju naučiť a zahrať vašej potenciálnej polovičke.

Bryan Adams – (Everything I Do) I Do It For You

Pieseň takmer hneď po vydaní trhala prvé miesta rebríčkov. Bolo predaných viac ako 15 miliónov kópií tejto piesne. Bola vydaná tiež v roku 1991 ako soundrack k filmu Robin Hood. Pochádza zo šiesteho albumu. Určite by ste ju mali zaradiť do repertoáru piesní, ktoré viete hrať na gitare a v správny čas ju zahrať tej pravej, na ktorú chcete urobiť dojem.

Joe Cocker – You Are So Beautiful

Tento song napísal Billy Preston a prvýkrát zaznela ešte v roku 1974. Neskôr Joe Cocker predstavil pomalšiu verziu, ktorá sa stala jeho najslávnejšou piesňou. V tomto prípade je ideálne, ak popri hraní tento song aj zaspievate. Nevadí, že nie ste dobrý spevák, žena ocení aj snahu a príde jej nesmierne romantické, že to pre ňu robíte.

Guns´n Roses – Don´t Cry

Pieseň Don´t Cry vznikla v roku 1991 (všimli ste si, že aj prvé dve pesničky vznikli v tomto roku?), autorom je Axl Rose. Text je určený pre jeho ex-manželku a videoklip obsahuje scény z ich spoločného života. Hoci pieseň nemá zaľúbený text, jej melódia a spev je krásna. Možno práve toto je tá správna dokonalá pieseň, ktorá spraví dojem na vašu polovičku.

 

Komentáre