Už dlho ste spolu so svojou partnerkou nikde neboli? Najvyšší čas to zmeniť! Vytrhnite sa z každodennej reality a prekvapte ju romantickým výletom, na ktorý pôjdete len vy dvaja. Prinášame vám 5 tipov na najromantickejšie miesta, kam sa naozaj oplatí ísť.

Romantika na Bojnickom zámku

Bojnický zámok pozná každý. Ak ste sa tam ešte neboli pozrieť, romantický zámok je to pravé, kde môžete stráviť romantický výlet. Bojnický zámok patrí medzi najromantickejšie miesta na Slovensku a to právom. Vyberte si tam počas festivalu strašidiel a objednajte sa na prehliadku. Ak máte voľno viac dní, ubytujte sa v tomto nádhernom mestečku a navštívte aj kúpalisko a ZOO.

Zrelaxujte spoločne v bahne

Ak s partnerkou uprednostňujete pasívny oddych, prekvapte ju spoločným výletom do mesta Piešťany. Objednajte sa na relaxačné procedúry, pri ktorých si skvele oddýchnite a zacítite kus romantiky. Rovno si cez zľavový portál zajednajte wellness pobyt v tomto krásnom mestečku a okrem relaxu v podobe kúpeľných procedúr sa vyberte na prechádzku mestom.

Výlet do romantickej Banskej Štiavnice

Banská Štiavnica patrí medzi najromantickejšie mestá na Slovensku. Preto je skvelým tipom na romantický výlet vo dvojici. Keďže sa tu v minulosti ťažilo, v okolí sa nachádza množstvo vodných nádrží, kde sa s partnerkou môžete vybrať.

Krásy dreveníc v Čičmanoch

Čičmany sú vyhľadávané nielen kvôli skvelej lyžovačke, ale aj vďaka prírodnému skanzenu v podobe dreveníc. Pri návšteve tejto dedinky máte pocit, ako keby ste sa vrátili niekoľko desaťročí dozadu. Romantike pridáva aj fakt, že niektoré dreveničky sú doteraz obývané.

Navštívte spolu Kvačianskú dolinu

Ak s partnerkou radi trávite voľný čas v prírode, skvelým tipom na romantický výlet môže byť Kvačianská dolina. So svojou polovičkou si tu užijete prechádzku tiesňavou, ale aj nenáročné lezenie po rebríkoch. Určite oceníte prechádzku ponad potok, ktorý v doline vytvára množstvo kaskád a vodopádov.

 

Komentáre