Zakladáte alebo reorganizujete nový sklad a rozmýšľate, čo by v ňom určite nemalo chýbať? My sme si pre vás prichystali zoznam 5 dôležitých vecí, bez ktorých žiadny dobrý sklad nedokáže fungovať. Ktoré to sú? Dozviete sa v článku!

Vysokozdvižný vozík

Kvalitný vysokozdvižný vozík je v každom sklade s paletovými regálmi neodmysliteľným pomocníkom. Bez jeho služby by ste nemali ako manipulovať s ťažkými paletami, ale ani by ste sa nedostali k tovaru na horných policiach.

Regály

Viete si predstaviť sklad bez pevného a dostatočne veľkého regálu? Je úplne jedno, aký typ tovaru skladujete, distribuujete alebo predávate. Ak máte mať v produktoch poriadok, musia byť uložené v kvalitnom a prehľadnom regály.

Prepravky

Sú skvelé na skladovanie a komfortný prenos menších predmetov. Všetko od čerstvého mäsa až po súčiastky na autá môžete bez obáv skladovať v praktických prepravkách, vďaka ktorým sa toho do vášho auta alebo skladu zmestí viac.

Počítač

Ako si môžete udržať prehľad o stovkách produktov, ktoré nájdete vo vašom sklade? Jeden počítač musí byť non-stop k dispozícii pre každého človek, ktorý v sklade pracuje a v labyrinte regálov chce niečo rýchlo nájsť.

Brána

Dostatočne veľká brána, cez ktorú nie je problém vyložiť kamión alebo aj naskladniť nový tovar. Okrem veľkosti a ľahkej manipulácie musí byť aj bezpečná, aby adekvátne chránila tovar, ktorý v sklade uchovávate.

Komentáre