Toľko problémov, koľko majú slovenskí podnikatelia, nám môže každý len “závidieť”. Okrem vysokých odvodov, daní, zbytočnej byrokracii a ďalším podpásovkám od štátu a poisťovní, sa musia podnikatelia vysporiadať aj s problémom, kam usídliť  svoju firmu. Dnes však aj na toto poznáme účinné a obľúbené riešenie – virtuálne sídlo firmy.

Notifikácie

Ak sa rozhodnete pre zriadenie virtuálneho sídla firmy, rozhodne neoľutujete. Hlavným a podstatným benefitom sú SMS alebo e-mailové notifikácie o prijatej pošte a ostatných pohľadávkach, ktoré nejako súvisia s vašou firmou. Po objednaní služby si jednoducho vyberiete, aké notifikácie a o čom ich chcete prijímať a nemusíte sa o nič starať.

Evidencia pošty

Nechcete si poštu nechať posielať domov? Práve preto oceníte druhý benefit virtuálneho sídla firmy, a to je prijímanie a evidencia pošty na zmluvnom mieste. Fyzicky prijatú poštu si tak môžete nechať odložiť alebo nosiť jednorazovo v rámci dohodnutých služieb vtedy, kedy vám to najviac vyhovuje počas vášho nabitého času.

Možnosť využitia priestorov

Potrebujete niekde občas privítať klienta? Alebo spraviť malú konferenciu či poradu? K dispozícii máte aj reprezentatívne priestory, ktoré si môžete včas kedykoľvek prenajať a doslova ich vydávať za svoje vlastné. Všetko teda vybavíte bez toho, aby ste mali niekde permanentné prenajaté sídlo alebo dokonca museli stavať budovu a kancelárie.

Doplnkové služby

V rámci virtuálneho sídla firmy máte k dispozícii aj množstvo doplnkových služieb, ktoré vám pomôžu prekonať niektoré patálie s riadením vašej firmy. Radi vám ich predstavíme.

Otvorené pre každého

Virtuálne sídlo je otvorené pre každého podnikateľa, ktorý si chce uľahčiť život a posunúť svoju firmu na novú úroveň. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

Komentáre