Regály nie sú len pre využitie v skladoch a logistických centrách. Svoje miesto pomaly hľadajú aj v rôznych iných zariadeniach a prevádzkach, kde oceníte ich praktickosť, nosnosť a minimalistický vzhľad. Kde teda môžeme nájsť takéto regály?

Lekárne

Lekárne majú väčšinou všetky svoje lieky priamo na predajni v zásuvkách a vitrínkach. Tie, ktoré majú aj zadné priestory na skladovanie a prípravu liekov, by sa však nezaobišli bez veľkých a praktických regálov.

Obchody

Obchodné regály sú špecifické svojim tvarom a určením pre prezentáciu tovaru. Avšak, na rozdiel od rôznych stojanov a vešiakov na stene vám dovolia vystaviť takmer akýkoľvek druh tovaru bez ohľadu na jeho tvar.

Oprava obuvi

Aj pri dnešnom konzumnom spôsobe života sa stále nájde veľké množstvo ľudí, ktorí si miesto nových topánok radšej nechajú opraviť tie staré. Obuvníci tak majú stále dosť práce a potrebujú aj veľký regál, v ktorom môžu mať prehľadne umiestnené svoje zákazky.

Banky

V skladoch a trezoroch banky nájdeme aj regály. V skladoch slúžia ako úložisko pre veľké množstvo šanónov plných informácií o klientoch a zmlúv v papierovej podobe, ktoré poslúžia ako zálohe v prípade straty elektronických dát.

Účtovníctvo

Na rovnaký účel ako banky používajú regály aj účtovnícke firmy. Regály obľubujú preto, lebo sú minimalistické a so svojou nosnosťou nemajú problém podržať tony papierov s daňovými priznaniami.

Komentáre