Každý muž sa aspoň raz v živote zamyslel nad tým, že túži po motorke. Niektorých to prepadne v mladom veku, niektorí muži po nej zatúžia po 50tke. Na motorku nie je neskoro v žiadnom veku. Dokonca ani koniec leta neznamená, že by ste to s motorkou už nemali skúšať. Aké motorky najviac letia v tejto sezóne?

Najobľúbenejšia motorka v kategórií Scooter

Najväčším hitom kategórie Scooter je práve legendárna Vespa, ktorá odkazuje na šesťdňovú súťaž. Z tejto značky je najpopulárnejší model  GTV 300 Sei Giorni so starým ošúchaným vzhľadom vo vojenskej zelenej farbe.

Hit medzi motorkami v kategórií Off Road

Ak hľadáte motorku z kategórie Off Road, mali by ste vedieť, že miláčikom tejto kategórie je rakúska značka KTM. Ak vás zaujali motorky tejto značky, túto sezónu najviac letí model KTM 300 EXC TPI.

Miláčik kategórie Chopper-Cruiser

Čo asi tak môže byť tutovkou tejto kategórie? No predsa Harley-Davidson, konkrétne známy model FatBoy. Bol zachovaný jeho tradičný vzhľad, no technika pokročila a je oveľa modernejšia.

Čo kráľovalo v kategórií Touring

V kategórií Touring je naozaj z čoho vyberať, pretože ponúka niekoľko hitom, ktoré stoja za zváženie. Do pozornosti by sme vám chceli dať model Honda Gold Wing, ktorý je vidieť na cestách už dobrých 40 rokov. Za tento čas sa prepracoval do dokonalej dokonalosti, ktorú môžete vidieť na cestách. Novinka tejto značky je bezpečnejšia, ale aj pohodlnejšia.

Motorky z kategórie Street Sport

V tejto kategórií sa poobzerajte po rakúskej značke KTM, ktorú sme vám už spomínali vyššie, konkrétne po jej novej rade Duke.

Motorky z kategórie Street Classic

Kategória Street Classic patria medzi klasické motorky, ktoré pôsobia, ako keby pochádzali z minulosti. Svojim majiteľom doprajú absolútne vychutnanie kilometrov, pretože je pomalšia, ale za to tradičná a elegantná.

Komentáre