Garáž mnohí z nás využívajú ako priestor, kde odkladáme všetky nepotrebné veci na zimu. Kosačka, motorka, sezónne pneumatiky, ale aj kompóty si nájdu svoje miesto v nejednej garáži. Máte v nej však dosť miesta? 

Kvalitný regál 

Aby ste využili celý potenciál priestoru v garáži, potrebujete poriadny regál. Ten spoľahlivo udrží všetky zásoby a náhradné diely, ktoré sa do neho rozhodnete uskladniť. 

Regál na pneumatiky 

Regál na pneumatiky vám pomôže uskladniť vaše sezónne prezutie aj v prípade, že máte v rodine viac áut. Pneumatiky, ktoré sú správne skladované, majú navyše aj dlhšiu životnosť. 

Plastové prepravky 

Ak máte k dispozícii nejaké plastové prepravky, určite ich použite. Najčastejšie sa v nich skladuje ovocie a zelenina, no pokojne do nich môžete dať aj rôzne súčiastky, skrutky a matice alebo iný tovar. 

Poháre 

Na zaváraniny od výmyslu sveta budete potrebovať poriadne veľa sklenených pohárov. Tie sa najlepšie ukladajú do už spomínaného praktického regálu s vysokou nosnosťou, ktorý sa pod ich váhou nezrúti. 

Bandasky 

V bandaskách môžete ľahko skladovať zásobu pohonných hmôt. Tá sa v zime hodí najmä v prípade, že vyrážate niekde na chatu a chcete si so sebou vziať niekoľko litrov benzínu ako rezervu. 

Komentáre